Sidebar

22
Пет, Ное
10 Нови блога
× Купува/продава електромобили.

Fiat 500e или VW Up

Преди 8 месеца 6 дни #5368 от Ева
Fiat 500e или VW Up е пусната от Ева
Здравейте ! Бих искала да помоля всички компетентни по темата за съвет. :) Работя в центъра на София, като ми се налага да се придвижвам между 3 офиса /изцяло в центъра - синя и зелена зона/, та вече е повече от наложителна нуждата от електромобил /заради безплатното паркиране/. Тук е мястото да уточня, че автомобилът ще се ползва само за градско каране, и едва ли ще се налага да се возят повече от 2-3 човека в него. Т.е. не е нужно да е голям.Спряла съм се на 2 модела Fiat 500e и VW Up, като клоня към фиата. Колата ще бъде втора употреба, та молбата ми е да ме посъветвате, /тези от вас, които са ползвали/ за плюсовете и минусите на двата модела. При самото избиране за какво трябва да внимаваме? Например как се разбира, дали всичко с батерията е ОК? Защото колата ще е втора употреба. Благодаря предварително на всички, включили се по темата.

Вход или Регистрация, за да се включиш в темата.

Преди 6 месеца 1 седмица #5524 от Mario62
Отговор от Mario62 по тема Fiat 500e или VW Up
Фиата е дизайнерска кола, жена ми си я избра и е доволна, но когато попитах във Фиат за поддръжка на електрическа ми казаха, че им е забранено! Все пак Фиат губи от всяка продадена в Калифорния електричка и произвежда само заради задължителната квота... VW е спартанска количка, но има поддръжка в Бг. И е най масовата, благодарение на Спаркс и Елдрайв. А идва и по-евтини Шкода Сити го електричка, което е гаранция за достъпни части...

Вход или Регистрация, за да се включиш в темата.

Създадено с Kunena форум