Sidebar

28
Чет, Мар
× Ако всеки каже по нещичко за себе си, след като се регистрира, ще си имаме нещо като приветствена книга. Пишете в нея :)

Здравейте,THINK CITY е моят първи електромобил и вече е в София.

Преди 8 години 8 месеца #1960 от ЕКОСИТИ
Автомобилчето пристигна днес и в понеделник ще го регистрирам след това обещавам да пиша за впечатленията си от него.
Имам нужда от съвет за добър сервиз в който да го закарам за преглед.
Благодаря ви предварително.
Прикачени файлове:

Вход или Регистрация, за да се включиш в темата.

Преди 8 години 8 месеца #1961 от mumojem
Честито с малко закъснение - супер, браво! Поздравления. Както разменихме по мейла - може да се обадиш на Cityel да я прегледат.

В очакване на отзиви :cheer:

Чисто и просто – КарамЕЛ :)

Вход или Регистрация, за да се включиш в темата.

Преди 8 години 7 месеца - Преди 8 години 7 месеца #1983 от k_stavrev
ЧЕСТИТО !
Дано да го караш дъъъъълги години без проблеми.
Аз дори го видях преди десетина дена в Надежда. Най-вероятно е твоя, защото не знам в София дали има друг такъв , особено пък и да вкаран през последния месец. Но доколкото разбрах май в момента не е съвсем в движение. Ако е така - наистина съжалявам да го чуя.

Think модел 2011-2012 беше един от моите фаворити за ел. кола. Но в крайна сметка взех Reva.
Think ми хареса заради добрата си мощност, висока скорост (над 100 км/ч) , голям пробег, отличен салон с всякакви екстри, характерни за коли по-висок клас. Хареса ми също, че Финландците са ползвали и стандартни части на Форд, което пък означава по-лесно намиране на тези части.

Ако можеш напиши какво е положението с колата към момента ?

Вход или Регистрация, за да се включиш в темата.

Преди 8 години 7 месеца #1987 от ЕКОСИТИ
Здравейте,Благодарности На Любо, който намери и отстрани проблема.Това беше електрическия отоплител на колата свалихме го и ще го ремонтираме.
Колата вече се зарежда и работи без проблем.Изминава 70 км градско с климатик като показва,че има още 1/3 от батерията.Движи се отлично и е много динамична.
Леко й е тежък волана,ще проверя дали може да се подобри това.В момента я кара жена ми каза ,че трудно ще ми я върне.Разбирам я.
Надявам се и други хора да си вземат Think за да се обединим по въпросите с подръжката.
Вече в КАТ модела го има така ,че няма проблем с регистрацията.

приятни моменти на всички електромобилисти.

P.S. Карах 10 км новата Kia Soul много е добра.Браво.
Харесано от: firesword

Вход или Регистрация, за да се включиш в темата.

Преди 8 години 7 месеца #1989 от mumojem
Гот значи - машинката вече цъка :cheer:

Пълни душата сега друже!

Чисто и просто – КарамЕЛ :)

Вход или Регистрация, за да се включиш в темата.

Преди 8 години 7 месеца #1994 от k_stavrev
СУПЕР !
Много се радвам, че проблемът е открит и колата е в движение.
Иска ми се някой път да направим среща на клуба и всеки да си дойде с електричката. Аз например съм любопитен да разгледам отвътре и ако може да се повозя в Think и в Aixam и да сравня усещането с моята Рива.
На пръв поглед си мисля, че и двете (Think и Aixam) ще имат по-добра возия от моята, за ускорение think явно ще е най-добър от трите, но ще ми е интересно да ги видя и усетя на живо.

Вход или Регистрация, за да се включиш в темата.