Sidebar

28
Чет, Мар
× Ако всеки каже по нещичко за себе си, след като се регистрира, ще си имаме нещо като приветствена книга. Пишете в нея :)

Транспорт от Холандия

Преди 7 години 4 месеца #2696 от vass
Транспорт от Холандия е пусната от vass
Привет на всички съфорумци от нов участник:) Предстои да получа един Model X в близко бъдеще. Предпочитам да го придвижа до България със специализиран транспорт (не на последно място с всички надлежни застраховки ЧМР и пр.). Дали някой от форума има информация за надежден превозвач, който е извъшвал такава услуга. Благодаря предварително! Vass

Вход или Регистрация, за да се включиш в темата.

Преди 7 години 4 месеца #2697 от PETROV
Отговор от PETROV по тема Транспорт от Холандия
Здравей,
Честито и добре дошъл в Клуба :-)
Моята ТЕСЛА Х я докарах с автовоз на LAGERMAX.
За контакти: Katja Mitakeva <Този имейл адрес е защитен от спам ботове. Трябва да имате пусната JavaScript поддръжка, за да го видите.>
Платих 1000€ без ДДС. Колата дойде без драскотина и на уговорения ден сутринта пред КАТ София. Предварително бях направил застраховките и направо я регистрирах. Стана бързо и нямаше проблеми. Ако имаш нужда от друго инфо - питай, каквото знам ще ти разкажа. Може да ми пишеш на Този имейл адрес е защитен от спам ботове. Трябва да имате пусната JavaScript поддръжка, за да го видите..
Харесано от: mumojem, firesword

Вход или Регистрация, за да се включиш в темата.

Преди 7 години 4 месеца #2699 от vass
Отговор от vass по тема Транспорт от Холандия
Благодаря за приветствието и за бързия отговор. Полезна информация е. Ще се обърна към посочената фирма със запитване. Междувременно попитах и M&M (Militzer & Munch) и чакам уточнение и от тях. Щом разбера ще споделя информация и тук във форума. Ще се възползвам и от възможността да ти пиша и на личния мейл. Отделно извън темата - от една фирма, работеща в сферата на енергийни проекти твърдят, че Тесла за закупили терен някъде на Околвръстното шосе за суперчарджър. Дано да е вярно.

Вход или Регистрация, за да се включиш в темата.

Преди 7 години 4 месеца #2700 от PETROV
Отговор от PETROV по тема Транспорт от Холандия
А ДАНО, АМА НА ДАЛИ... както се казваше в един стар виц.
От картата на сайта на Тесла се вижда, че в момента най близката SC се прави в Загреб /там имат още 2 заради западните туристи по морето/. До България има да минат през цяла Сърбия с поне 3 SC /още един в Хърватска, в Белград и Ниш/ и още 1 при Нови Сад . Като гледам тяхната карта София не им е точка за SC, а някъде около Ихтиман?? С идея да се хване потока за Турция.
С две думи НЕ СМЕ ИМ ПРИОРИТЕТ и то е разбираемо. За зареждането в БГ трябва да се оправяме сами.
Виж, ако направят ServiceCenter ще е супер добре! И на Околовръстното ще е ИДЕАЛНО ;-) /много ще ми е удобно, ама да не се налага/

Вход или Регистрация, за да се включиш в темата.