Sidebar

19
Пет, Апр
× Ако всеки каже по нещичко за себе си, след като се регистрира, ще си имаме нещо като приветствена книга. Пишете в нея :)

Здравейте

Преди 6 години 6 месеца - Преди 6 години 6 месеца #3538 от mury
Здравейте е пусната от mury
Здравейте и от мен,един пълен лаик,но сериозно напредващ с информацията за света на електрическите автомобили.На 35 съм от София и сериозно вече си мечтая за електричка,карам 13 годишен италиански дизел/по принцип съм фен на италианските коли,с това и се занимавам вече повече от 10 г./,но серизно обмислям в бъдеще покупка на електрически автомобил.Няма да е Тесла,но се оглеждам в корейчетата,най-много ми харесва Киа Соул,но ми се иска да и сложат малко по-голяма батерия,затова ще почакам още малко.Колата ще се кара предимно градско,и 2-3 пъти годишно извънградско с пвоече от 400 км/за което се надявам,бързите зареждачки около Пловдив да се развият по-бързо/

П.С.Огромни адмирации за всички вас в това малко общество,за всичко което правите,като споделяте всякаква информация,адски полезна на такива като мен,едва прохождащи в този свят.Адмирации за сайта,форума,мобилните приложения /едно си инсталирах вече,за да следя винаги какво се случва по страната ни/

Вход или Регистрация, за да се включиш в темата.