Sidebar

19
Пет, Апр
× Ако всеки каже по нещичко за себе си, след като се регистрира, ще си имаме нещо като приветствена книга. Пишете в нея :)

Когато трети лица ви пробват ел автомобила.

Преди 5 години 5 месеца #4718 от Filbor
На автомивка или проверка при ГТП и т. н. и ако се наложи служителят да ви премести колата, тогава дали вие я местите или му давате първоначални инструкции: как е предна предавка и как е задна? И ако трети лица ви пробват колата, казват ли някакво мнение за ситуацията, в която са попаднали (да пробват електрически автомобил)?

Вход или Регистрация, за да се включиш в темата.

Преди 5 години 5 месеца #4719 от murry
Все пак са обикновени автоматици - никога не ми се е налагало да обяснявам как се кара на автомивка. Оставям я и после си я взимам. Не са особено сложни за каране тези коли все пак :)

Вход или Регистрация, за да се включиш в темата.

Преди 5 години 5 месеца #4724 от Filbor
Когато ти се обясни разбира се е много лесно.
Примeр за Nissan Leaf 2:


Не знам как са решили, като буташ напред да е за назад, а ако буташ назад да е за напред.
Но ако в бъдеще някой производител реши да направи обратното, то тогава ще е неприятно, заради автоматичния навик, който би си изградил човек от един предишен опит.

Вход или Регистрация, за да се включиш в темата.

Преди 5 години 5 месеца #4725 от carpe_diem
Относно автомивки и подобни места, да ви споделя един случай.
Един познат си оставил колата на автомивка и момчето, дето я мило (без книжка), тръгнало да я мести и я цапнало в някаква стена.
Съответно застрахователят после отказал плащане, защото човек без книжка е ударил колата и моят познат накрая - с над 2К вътре, въпреки че всички застраховки му били изрядни.
От автомивката вдигнали ръце и отказали съдействие...

Така че един съвет - внимавайте на кого си давате колите (и поне им проверявайте документите преди това) :)

Вход или Регистрация, за да се включиш в темата.

Преди 5 години 5 месеца #4726 от sorcererals
На мен пък ми отказаха те да я местят, уплашиха се :). А аз ги скъсах от бъзик, че не стават за тази работа, защото не могат да ми изчистят колата. А тя пусто има много скрити места :) :)

Вход или Регистрация, за да се включиш в темата.