Sidebar

19
Пет, Апр
× Ако всеки каже по нещичко за себе си, след като се регистрира, ще си имаме нещо като приветствена книга. Пишете в нея :)

карти за зарядните станции в европа

Преди 4 години 10 месеца #5547 от barnito
Здравейте,предстои ми пътуване до Белгия и много бих искал да го направя с Кона електрик ,но нямам идея какви карти за зареждане би трябвало да имам.
Маршрута ми е през RO,H,A,DE.За сега имам само от ЕЛДРАЙФ,която е само за БГ разбрах.За зарядни станции се ориентирах от PlugShare и Chargemap.
Моля Ви,ако е възможно да ме информирате,кой каквото може и знае и може да сподели.

Вход или Регистрация, за да се включиш в темата.

Преди 4 години 10 месеца #5548 от sorcererals
Отговор от sorcererals по тема карти за зарядните станции в европа
Свали си приложението Plugsurfing, през него може и да се плаща на различни станции. Имат и карта със станциите.
Харесано от: barnito

Вход или Регистрация, за да се включиш в темата.

Преди 4 години 10 месеца #5549 от murry
Plugsurfing определено. Имат и оферта сега да платиш 8 евро, за да ти изпратят физически чип и да получиш 10 евро кредити за зареждане.

В Австрия оглеждай цените - случайно гледах около Виена и видях някакви цени от типа на 89 евро цента на минута, което е зверси скъпо дори за нашите стандарти :D
Харесано от: barnito

Вход или Регистрация, за да се включиш в темата.

Преди 4 години 10 месеца #5551 от eltosho
Отговор от eltosho по тема карти за зарядните станции в европа
На мен Plugsurfing не искаше да ми приеме българската кредитна карта или дори PayPal ако се регистрирам от България. Трябваше да ползвам NordVPN и да ги излъжа, че съм германец, за да мога да се регистрирам. Освен това много хора се оплакват, че Plugsurfing слагат дебели надценки над цените за зареждане.
Имам и карта от Chargemap (без проблеми се регистрирах от БГ), но май тя не работи с много зарядни.
Препоръчвам и мобилното приложение на IONITY, с което може да се ползва мрежата.

Вход или Регистрация, за да се включиш в темата.