Sidebar

18
Чет, Апр
× Мда, не всичко е електромобили. Ако не намираш подходяща категория за темата, която искаш да пуснеш, току що я намери :)

LED ринг

Преди 8 години 2 месеца #2210 от mumojem
LED ринг е пусната от mumojem
Айде спецове, давайте мнения.

Работим по подсветката на разработения от нас опалов пръстен на Тип 2 контакта на зарядната станция на ЕЛЕКТРОМОБИЛИ БГ.

Трябва да изберем добър откъм цена и качество RGB LED ринг 90 мм външно. макс 4 мм дебелина заедно с диодите (без оптика)

Вариант 1 - Neopixel 24 (големият диаметър - 86 мм) - с доставка от Анлия е към 40 лв бройката. Има в erelement.com, но само 16 диодния с малък диаметър


Вариант 2 - 90 мм RGB LED ринг от универсални ангелски очи. ~ 30 лв / бр, но няма наличност (около 12 лв при внос от Китай)



Вариант 3 - тези изглеждат страхотно и супер компактно - 3мм дебелина - Morimoto



Затруднявам се с намирането на такива рингове в България и затова споделяйте за такива или алтернативни налични на нашия пазар, ако знаете.

Чисто и просто – КарамЕЛ :)

Вход или Регистрация, за да се включиш в темата.

Преди 8 години 2 месеца #2211 от mumojem
Отговор от mumojem по тема LED ринг
Ето го пръстенът, който подсветваме, за ориентир.

Дизайнът вече е различен - пръстенът е на едно ниво с панела и се подстветва отвътре през отвор, всичко е сметнато, само остава да се изберат и намерят подходящите LED рингове.


Чисто и просто – КарамЕЛ :)
Прикачени файлове:

Вход или Регистрация, за да се включиш в темата.

Преди 8 години 1 месец #2212 от firesword
Отговор от firesword по тема LED ринг
Е ти направо изби рибата с тоя пост!
Ако питаш мене, за поръчки на едро от България, най-добре е да се свърже човек с LED производител. И аз не можах да намеря в нета.
Има фирми в България, все ще ти го произведат надявам се:
megatex.bg/
www.octa-light.com/
mareli-bg.com/index/
Това ми намери Гугъл, а сигурно има още много, пък и вносители - бол.

Иначе намерих и тези , които си пост-нал:
www.adafruit.com/products/1768?q=rgb%20ring&p=0&

Този сайт, съм ползвал, сигурно има смисъл за големи и малки поръчки, дава ми 26000+ резултата
www.aliexpress.com/wholesale?catId=0&ini...&SearchText=led+ring

Ако те хване тока, хвани го и ти :)

Вход или Регистрация, за да се включиш в темата.

Преди 8 години 1 месец #2213 от mumojem
Отговор от mumojem по тема LED ринг
Е, не, стига, че не остана риба егати :cheer: !

Адафрут излизат най-вече за неопиксела, но се опитвам у нас да намеря налични неща. Отдавна съм спрял от щатите специално да си купувам, че се вдигнаха много пощенските разходи и в крайна сметка с мито и ДДС излиза дори по-скъпо.

За на едро, хм, ще видим каква ще е едровината в процес :whistle:

Чисто и просто – КарамЕЛ :)

Вход или Регистрация, за да се включиш в темата.