Sidebar

19
Пет, Апр
× Мда, не всичко е електромобили. Ако не намираш подходяща категория за темата, която искаш да пуснеш, току що я намери :)

Болен Варненски дик

Преди 4 години 11 месеца #5496 от betaserk
Болен Варненски дик е пусната от betaserk
Един колега съвсем си изгуби акъла, продава кола за 5000 евро от германия за 29900, да е.а то идиот смотан да е.а...
Ето заради такива не се разпространяват електрическите коли!!!

www.cars.bg/offer/c3065611

Вход или Регистрация, за да се включиш в темата.

Преди 4 години 11 месеца #5497 от murry
Отговор от murry по тема Болен Варненски дик
Аз не разбирам от модела, но виждам, че дизелите вървят по 12-13,000 от тези години, та ми се струва в рамките на нормалното електричката да върви на 29,000 (особено като се вземе предвид, че той вероятно я е взимал нова на 80-90К). С такъв рейндж и за осезаемо повече пари са VW e-up, които са много малки колички, макар и да са по-нови.

Това не значи, че бих купил колата, разбира се. Само добавям щриха, че човека може да търси оправдана цена :)

Вход или Регистрация, за да се включиш в темата.

Преди 4 години 11 месеца #5499 от betaserk
Отговор от betaserk по тема Болен Варненски дик
Отвори мобиле.де и виж, 5500 ми я даваха без наемане на батерията, направо си я взимам и карам, това си е пладнешки обир! Няма нищо оправдано в тоя варненски идиот, просто иска на гърба на незнаещите хора да спечели едни чисти 20 000 лв.

Вход или Регистрация, за да се включиш в темата.

Преди 4 години 11 месеца #5500 от murry
Отговор от murry по тема Болен Варненски дик
Мда, погледнах - наистина е висока цената спрямо офертите там.

Не знам колко е струвала нова тук, но ако я е купувал на 80-90К е нормално да й търси тези пари. Всичко е въпрос на преговори - като му се покажат контра оферти ще свали цената, или ще продължи да си я кара... :)

Вход или Регистрация, за да се включиш в темата.

Преди 4 години 11 месеца #5501 от ВОЛТ
Отговор от ВОЛТ по тема Болен Варненски дик
Без да отварям мобиле Д ,знам .че нямя как да има читава електрическа кола,с такъв пробег,и такъв клас,за 5500 евро!!!!За тези пари,може само да се снимаш с нея.

Вход или Регистрация, за да се включиш в темата.