Sidebar

20
Съб, Апр
× Място за всякакви Volkswagen E-Up! теми, коментари и мнения.

133 км с VW e-up

Преди 4 години 8 месеца - Преди 4 години 8 месеца #5656 от bgbigbrother
133 км с VW e-up е пусната от bgbigbrother
Здравейте,

и аз съм вече горд собственик на VW e-up и искам да споделя моя опит с колата. Преди 1 седмица се опитах да видя къде е лимита на колата по магистратурата и успешно взех разстоянието Софиа-Пловдив.
Документирах цялото пътуване и го сглобих в едни клипче:



На връщане съответно не стигна батерията и се наложи да спра на Вакарел за дозареждане. От Пловдив до София е доста повече изкачване и за това според мен не стигна батерията. Другата причина е може би че съм е fast charge-нал и не успяла да се зареди оптимално.
Ще се пробвам скоро Софиа-Бургас, дано да успея с тази малка бълха.
Харесано от: carpe_diem

Вход или Регистрация, за да се включиш в темата.

Преди 4 години 8 месеца #5661 от murry
Отговор от murry по тема 133 км с VW e-up
Браво, колега!

Довечера ще изгледам видеото с удоволствие :)

До Бургас според мен с добро планиране няма да имаш проблем. ЕКО-то на Пловдив, после Кауфланд Стара Загора (но с доста кротко каране, разбирасе). После или AC на Нова Загора, или Сливен-ската eldrive. С кротко каране би трябвало да стане.

Иначе скоро Калин от Финес ще инсталира две DC-та от двете страни на магистралата точно преди баира за София, така че би трябвало да не са проблемни разходките до Пловдив вече :)

Вход или Регистрация, за да се включиш в темата.

Преди 4 години 8 месеца #5666 от bgbigbrother
Отговор от bgbigbrother по тема 133 км с VW e-up
Еййй това ако стане ще отпуши доста разходките до централна България със малки EV-та. Да дозаредиш от мрежата 3-4 киловата си е доста чакане. Ако Калин има нужда от някаква помощ съм на среща.

Вход или Регистрация, за да се включиш в темата.

Преди 4 години 8 месеца #5667 от murry
Отговор от murry по тема 133 км с VW e-up
Всички сме предложили помощ и просто го чакаме за момента :) По негови думи е въпрос на месец-два, за да са готови тези на Тракия.

Вход или Регистрация, за да се включиш в темата.