Sidebar

25
Чет, Апр
× В 'разгърнат вид', всичките електрически джаджи за зареждане би трябвало да наричаме зарядна инфраструктура.

Зарядни станции в БГ

Преди 6 години 8 месеца #3341 от bore
Отговор от bore по тема Зарядни станции в БГ
Петък вечер зареждах на Белград,работи идеално и са 24 часа.
Харесано от: firesword, PETROV

Вход или Регистрация, за да се включиш в темата.

Преди 6 години 8 месеца #3342 от bore
Отговор от bore по тема Зарядни станции в БГ
Днес се опитах да заредя на с.Ясен да пробвам зарядната на КИА , голямо разочарование беше- 10 А / 227 V.

Вход или Регистрация, за да се включиш в темата.

Преди 6 години 8 месеца #3343 от PETROV
Отговор от PETROV по тема Зарядни станции в БГ
Дай малко повече инфо. Прочетох, че е в посока към София. Възможно ли е да се зарежда, ако идваш от София?
Според други сръбски сайтове зараждачката при изхода за Хърватска (при Sit/Щит) също е монтирана, но никой за сега не я е потвърдил със снимка или друго инфо?

Вход или Регистрация, за да се включиш в темата.

Преди 6 години 8 месеца #3344 от bore
Отговор от bore по тема Зарядни станции в БГ
Аз пътувах от Будапеща, пътувах по околовръстното на Белград и веднага щом се качиш на магистралата за София има отдясно пункт на полицията и там е зарядната станция.Наблизо може да се обръща посоката . Пробвах и една нова при Суботица на Европейско.Досега никой не беше зареждал но момчетата бяха много любезни 32А тип 2 и е в посока Белград.

Вход или Регистрация, за да се включиш в темата.

Преди 6 години 8 месеца #3345 от bore
Отговор от bore по тема Зарядни станции в БГ
Извинявай при Суботица е на Европетрол.

Вход или Регистрация, за да се включиш в темата.

Преди 6 години 8 месеца #3352 от Ivanov
Отговор от Ivanov по тема Зарядни станции в БГ
Здравейте,

Днес видях, че са инсталирани зарядни станции по всички бензиностанции на Газпром, персонала не знаят нищо кога ще бъдат пуснати. Моля, ако някой може и има повече информация, да сподели.
Харесано от: PETROV

Вход или Регистрация, за да се включиш в темата.

Преди 6 години 8 месеца #3353 от PETROV
Отговор от PETROV по тема Зарядни станции в БГ
Ако си направим някоя снимка покажи, да видим как изглеждат? БЪРЗИ, БАВНИ, МОЩНОСТ?
За коя бензиностанция става въпрос?

Вход или Регистрация, за да се включиш в темата.

Преди 6 години 8 месеца #3354 от Ivanov
Отговор от Ivanov по тема Зарядни станции в БГ
Пътувах от Варна за София през Бургас, минах покрай 3 бензиностанции на Газпром, поне на които обърнах внимание, в Приселци, в Бургас, и София. Не направих снимка, но имаше лепенка, на която пишеше Fullcharger България. Зарядните бяха DC с Chademo, не знам с каква мощност. Днес ще пътувам наобратно и може да направя някоя снимка.

Вход или Регистрация, за да се включиш в темата.

Преди 6 години 8 месеца #3355 от cokey
Отговор от cokey по тема Зарядни станции в БГ
Супер ще е, ако можеш да снимаш тези които видиш. Аз днес ще пътувам към Турция и погледна тази на магистралата до Пловдив и тази в Димитровград. Ако има станции ще ги снимам също.

Fullcharger като видя малко ме притеснява, но дано ги пуснат този път.
Харесано от: PETROV

Вход или Регистрация, за да се включиш в темата.

Преди 6 години 8 месеца #3356 от PETROV
Отговор от PETROV по тема Зарядни станции в БГ
Ако споделиш как е вървяло зареждането към Турция ще съм ти много благодарен. Сигурен съм, че имаш план, въпроса е как се случва в действителност: достъп, скорост на зареждане, отношение на обслужващ персонал, ресторанти, магазини наоколо и т.н.

Вход или Регистрация, за да се включиш в темата.

Преди 6 години 8 месеца #3358 от cokey
Отговор от cokey по тема Зарядни станции в БГ
Аз обаче сега ще ходя с ДВГ, моята е още във Виена. Всяка седмица ми казват че следващата седмица ще е готова. А и сега първо ще видя къде какви контакти има из Турско. Та поне локации, достъп, отношение, такива неща ще споделя после. Мисля даже да наслагам точки в PlugShare ако някъде се уговорим с хората че работата е сигурна =)

Вход или Регистрация, за да се включиш в темата.

Преди 6 години 8 месеца #3359 от cokey
Отговор от cokey по тема Зарядни станции в БГ
Gazprom Plovdiv
api.plugshare.com/view/location/126146

В Газпром Димитровград няма и не знаят нищо.

На Турската граница (Капитан Андреев) на влизане в Турция няма нищо. Обикаля 30 минути, щяха да ме арестуват, говорих с началник смяна - няма. От другата страна, на излизане имало трифазен СЕЕ32 с неясна стойност на предпазители. Нямаше как да отида да видя без да изчакам няколко това хиляди гастербайтети връщали се в Европа =)

По пътя надолу съм спирал в почти всяка голяма бензиностанция - няма. Само на една намерих стар, избелял розово-червен СЕЕ32 за CarWash машина, но не можахме да извадим щепсел, беше се заварил =))
Освен това момчето каза че го е страх, имало камери и патрона (шефа) щял да се кара. Всъщност направи жест с пръст на гърлото =)

На връщане ще мина през Одрин и Гръцката граница и ще видя там има ли надежда. Това е от мен засега
Харесано от: PETROV

Вход или Регистрация, за да се включиш в темата.

Преди 6 години 8 месеца #3360 от mumojem
Отговор от mumojem по тема Зарядни станции в БГ
Ой, какви преживелици. Да му се не види има доста да се бачка. Трябва да слагаме станции!

Чисто и просто – КарамЕЛ :)

Вход или Регистрация, за да се включиш в темата.

Преди 6 години 7 месеца #3361 от PETROV
Отговор от PETROV по тема Зарядни станции в БГ
Дори само това, че си видял и качил станцията в Пловдив е супер новина!
Fullcharger започват да ми се издигат в очите? /след Софийските им изпълнения - зареждачки с мощността на нощни лампи, ги смятах за пълно зле/
НО сега са на път са с 5-6 БЪРЗИ ЗАРЕЖДАЧКИ да направят ПЪРВА НАЦИОНАЛНА МРЕЖА. БРАВО и на Газпром! Не е лесно да си бензинджия и да подкрепиш, при това доста сериозно ЕлМобилността в България. Умен и далновиден ход! И едно гърди пред конкуренцията - докато SHELL, OMV, LUKOIL и другите умуват, Газпром излязоха доста напред.
Дано скоро добавят и градове като В.Търново,/обадих се по телефон, за сега няма станция. За другите незнам?/ Видин, Благоевград и Харманли?

Вход или Регистрация, за да се включиш в темата.

Преди 6 години 7 месеца #3364 от cokey
Отговор от cokey по тема Зарядни станции в БГ
Ще има в Приселци и в Бургас - някой е сложил точки в PlugShare

Аз Газпром ги харесвам отдавна. Използват технологии - карти, чипове, имат странни за мен но добри отстъпки. Миналата година бях взел телефона на някой с който да говорим да се слагат там зарядни станции. Ама не се организирахме, а Fullcharger явно са. Супер е

Вход или Регистрация, за да се включиш в темата.

Преди 6 години 7 месеца #3368 от PETROV
Отговор от PETROV по тема Зарядни станции в БГ
Казаха ми, че има и в софийска бензиностанция но не съм имал време да проверя?

Вход или Регистрация, за да се включиш в темата.

Преди 6 години 7 месеца #3369 от Ivanov
Отговор от Ivanov по тема Зарядни станции в БГ
Има в софийската, на Цариградско се намира.
Харесано от: cokey, PETROV

Вход или Регистрация, за да се включиш в темата.

Преди 6 години 7 месеца #3370 от cokey
Отговор от cokey по тема Зарядни станции в БГ
Имаш ли нещо, снимка?
В PlugShare я няма

Вход или Регистрация, за да се включиш в темата.

Преди 6 години 7 месеца #3371 от Ivanov
Отговор от Ivanov по тема Зарядни станции в БГ
Видях я когато минах покрай нея, не съм спирал.

Вход или Регистрация, за да се включиш в темата.

Преди 6 години 7 месеца #3372 от cokey
Отговор от cokey по тема Зарядни станции в БГ
Добре, ще я разцъкаме =)

Междувременно аз отчаяно търся трифазен ток някъде около Свиленград. Или Харманли, ама идва малко далече...
Някой с нещо, познати? Ще си плащам тока естествено =)

Вход или Регистрация, за да се включиш в темата.