Sidebar

29
Пет, Мар
× В 'разгърнат вид', всичките електрически джаджи за зареждане би трябвало да наричаме зарядна инфраструктура.

По темата 'На какви общодостъпни станции предпочиташ да зареждаш?'

Преди 9 години 1 месец #1708 от mumojem
Отварям тази тема в допълнение към блога www.ecars.bg/blogs/980-predpochitania-za...tancii-elektromobili, за да можем да си аргументираме по-нашироко избора.

Чисто и просто – КарамЕЛ :)

Вход или Регистрация, за да се включиш в темата.

Преди 9 години 1 месец #1709 от firesword
Аз предпочитам да зареждам като теб - в личния си гараж (де да имах). Иначе ми е все тая - където и да преседи колата, дори и за малко време, е хубаво да дръпне малко батерията :):)
Не мога да си представя на паркинга пред блока (мога да кача снимка) да има каквато и да е зарядна инфраструктура, защото циганите ще окрадат всичко.
Като се има предвид цикъла който има нашия семеен автомобил -> паркинга, Лозенец и до Билла, май най-добре ще е да зареждам "На търговски обект ", само че аз стоя там да паарувам не повече от час.
Или пък в Лозенец да може някак да се зарежда през деня, обществен паркинг или нещо.... сигурно след време ще има паркинги за електромобили и ще си плащаш само тока, а не на час, или няква комбинирана схема.
Никак не мога да го измисля. Дето беше писал ти преди време, трябва си промяна в мисленето и в навиците, електромобила си е друга бира.
Иска ми се да имам някъде мойто малко, частно кътче за зареждане, а не да ми виси колата като пран парцал някъде си. Много престъпници има в тая държава и пипат какво ли не.

Ако те хване тока, хвани го и ти :)

Вход или Регистрация, за да се включиш в темата.

Преди 9 години 1 месец #1711 от zlatanski2014
Още един глас за "Търговски обекти", дано да се светнат родните хипермаркети и молове.
И в частност, бързо зареждане (30-40мин. са предостатъчни).

Вход или Регистрация, за да се включиш в темата.

Преди 9 години 1 месец #1712 от stasos
И да се светнат ще стане като местата за инвалиди.Това е гарантирано на 1000%.

Вход или Регистрация, за да се включиш в темата.

Преди 9 години 1 месец #1718 от k.i.
То и сега става така ...
Вчера се разправях с един катил на зарядната на славянска :S

Бил спрял за 10мин само човека :whistle:

Вход или Регистрация, за да се включиш в темата.