Sidebar

23
Вт, Апр
× Това са електро колонки и зарядни станции, контролери и други подобни неща.

От Лондон

Преди 9 години 5 месеца #1552 от firesword
От Лондон е пусната от firesword
Ето такава зарядна се натъквам в Лондон...




Ако те хване тока, хвани го и ти :)
Прикачени файлове:

Вход или Регистрация, за да се включиш в темата.

Преди 9 години 5 месеца #1553 от mumojem
Отговор от mumojem по тема От Лондон
7кВ станцийка си е добре на улицата :whistle:

Чисто и просто – КарамЕЛ :)

Вход или Регистрация, за да се включиш в темата.

Преди 9 години 5 месеца #1554 от earendil
Отговор от earendil по тема От Лондон
Последното ми впечатление от МПС-тата в Лондон е: 40% автобуси, 30% лондонски (грозни) таксита, 20% Тойота приус, 10% други коли .
Ужасно е шумно и то предимно заради автобусите и такситата... уж повечето нови автобуси са хибриди, но не се забелязва много много.. не им знам точната технология, но често работят дори на място..
Иначе 100% ел коли из центъра не видях, изключая една Тесла Ес.

Вход или Регистрация, за да се включиш в темата.

Преди 9 години 5 месеца #1555 от mumojem
Отговор от mumojem по тема От Лондон
Моето описание на транспорта в Лондон би било идентично. Виж, в Амстердам нещата са много напред - остави стотиците хиляди велосипеди, но електромобилите са много честа гледка – всякакви марки и модели. Чак SLS AMG електрически видях!

В Мюнхен е трагедия, като изключим някое и друго BMW i3, Model S или ZOE. У нас нали знаете всяка нова я броим за постижение също - хайде повече хора да се сдобивам с електромобил, че е супер емоция - и много хора ще го установят изведнъж и ще е бум :whistle:

Чисто и просто – КарамЕЛ :)

Вход или Регистрация, за да се включиш в темата.

Преди 9 години 5 месеца #1560 от firesword
Отговор от firesword по тема От Лондон
Привет отново. Моето впечатление за МПС в Лондон се покрива напълно с earendil. Бях решил да снимам, но нямаше какво. Изключение имаше едни зелени ванове на някаква фирма за доставки, които бяха електрически. Въпросната станция ми направи впечатление. Явно не е отскоро там, имат си я отдавна и свети много приятно в мрака. Интересно ми беше че разполага с 3kw Type 1 и 7Kw Type 2 куплунзи. Не е голяма и очевидно оперира с някаква карта. Снимал съм и още една, но трябва да изнамеря снимката.
Имаше едни GreenBus които не знам какво им беше зеленото, но ръмжаха като за световно.
Иначе яко Тойота Приус :)
Зачудих се не стана ли време от Спиди да обявяват някакви годишни резултати от ползването на Рената.
От друга страна отдавна не сме виждали постове на nio. Какво ли стана с тоз човек.

Ако те хване тока, хвани го и ти :)

Вход или Регистрация, за да се включиш в темата.

Преди 9 години 3 месеца #1627 от firesword
Отговор от firesword по тема От Лондон
Ето и другата станция, която забравих да пусна. Приличаше ми направо на цигара :lol:




Ако те хване тока, хвани го и ти :)
Прикачени файлове:

Вход или Регистрация, за да се включиш в темата.