Sidebar

29
Пет, Мар
× Място за всякакви BMW i3 теми, коментари и мнения.

По 20 процента подобрение в енергийната плътност на батерията на всеки три години

Преди 9 години 1 седмица - Преди 9 години 1 седмица #1746 от mumojem
По повод блога за задаващата се BMW i суша – студен душ си е. Като се сетя как се бях навил за i3, с тези сигнали от BMW много ми промениха мнението. А колата ми пасва много заради отворения интериор и новаторските решения.

Някак нелогично звучи следващ електро модел след пет години предвид настъплението под управлението на Райтхофер досега. Ако така го карат на лично отношение към технологията, което ми се привижда в това, че новият шеф е с "по-прагматично" отношение към електромобилите, ще има да гледаме приливи и отливи занапред. Прагматично ОК, ама от 2013 до 2020 един електро модел... :dry:

И това с 20% подобрение на батерията на три години... Ако го гледаме от дебюта през 2013 натам и да дойде първото такова през 2016 ОК, но да е оттук нататък след 3 години си е изоставане.

Чисто и просто – КарамЕЛ :)

Вход или Регистрация, за да се включиш в темата.

Преди 9 години 1 седмица #1747 от firesword
Въобще се чудя защо някои хора тръгват да правят електро коли, ако нямат намерение да я свършат тая работа като хората. Или пък в последствие са решили да я зарежат.
Макар за мене i3 да е доста впечатлителна кола, и като че ли най-много се доближава до моите изисквания.

Ако те хване тока, хвани го и ти :)

Вход или Регистрация, за да се включиш в темата.