Един от тях еволюира в Hustler X5. Този модел електрически супер скутер има максимална скорост 130 км/ч и може да измине над 300 км с един заряд, и то при пълно натоварване. Електро-мотоциклетът има два скрити под спойлерите педала, с които водачът може да 'свали' на по-ниска ставка, след като стартира. Т.е. намалява консумацията, естествено за сметка на 'вървенето'.
"Моделът не е за подценяване, адреналина се вдига от мощността и скоростта, а са удовлетворени и тези, които предпочитат екологично-отговорно пътуване", казва Ханбринк.
Hustler X5 е с наистина добър дизайн. Спойлерите и външния му облик го правят да изглежда "пистов", а виртуалната диагонална линия, свързваща задния край с края на предното колело, придава изключително атлетичен вид.

[От: gizmag]
eCars.bg / Elektromobili.bg