Sidebar

26
Пет, Апр
× Място за всякакви Nissan LEAF теми, коментари и мнения.

Nissan Leaf 2012

Преди 4 години 7 месеца #5690 от Hox
Nissan Leaf 2012 е пусната от Hox
Здравейте, от месец съм собственик на Нисан Лийф 2012 и съм изключително доволен. С течение на времето идват и въпросите :)

1. Немога да искарам процентите на батерията на дисплея, доколкото разбрах моделът ми е от първите и нямат тази функция и трябва да се орентирам по баровете в дясно, ако някой има идея дали това може да се коригира с ъпдейт или нещо подобно, ще съм благодарен.
2. Алармата за нисък процент на батерията и нужда от зареждане ми се включва на остатък около 20км, но при включване в станция за бързо зареждане изписва 30%, а с 30% минавам доста повече от 20км, може би има някакъв запас :)
3. Колата е внос от Канада и на ФМ имам само нечетни радио станций, има ли как да се коригира?

Благодаря предварително :)

Вход или Регистрация, за да се включиш в темата.

Преди 4 години 7 месеца #5691 от ElectricCarMan
Отговор от ElectricCarMan по тема Nissan Leaf 2012
1. Тези нямат вариант да се изкарат процентите. Замисли се за ELM327 интерфейс и LeafSpy.
2. Пак LeafSpy ще разнищи ситуацията
3. Няма вариант за момента, всички със коли от САЩ и Канада сме така. Възможно е да се направи ако се изчете едно европейско и се изкопира върху американското. Но няма европейско налично, и кой знае с какъв процесор е и ще има ли инструмент с които да се изчете.

Вход или Регистрация, за да се включиш в темата.