Sidebar

27
Съб, Апр
× Място за всякакви Nissan LEAF теми, коментари и мнения.

Американски Leaf с android навигация

Преди 6 месеца 2 седмици #6607 от T. Niko
Здравейте,  колеги.  Купих на жената Nissan Leaf 2015 24kw,  за да сме в крак с модата и ние и да изкярим някой лев,  движейки се по улиците на Варна.  Обаче... Лийфчето се оказа американско,  а аз нищо не разбирах в този момент от EV-та и го взех.  Понеже ме дразнеше,  че навигацията е за Америка,  а и освен това дисплея не работеше,  реших да взема една с андроид от carmedia. bg,  уж специално за модела.  Всичко супер,  аудио от волана,  андроид и т. н.,  но неможахме да подкараме климатика да се показва на новата навигация.  Както и да е,  преглътнах и това,  ще я караме на усещане.  Това,  което ме дразни обаче е,  че след смяната на навигацията компютъра взе явно нещо да бъгва.  Постоянно ми изкача "EV warning light"  за секунда и изчезва. Ходих и в Нисан,  не намериха от какво е.  Не влияе по никакъв начин на колата,  просто ме дразни.  Също и напоследък взе да изкача,  всеки път като закача колата за Leaf Spy "I-key sytem fault".  От Нисан пак нищо не намериха естествено.  Проверил съм батериите на дистанционното, акумулатора,  всичко което съм се сетил и нищо.  Отново това не влияе  а колата по никакъв начин,  просто дразни когато ми изкачат такива предупреждения.  Ако има някой,  който се е сблъсквал с подобни проблеми ще съм много благодарен на мнения.  Благодаря

Вход или Регистрация, за да се включиш в темата.