Sidebar

25
Чет, Апр
× Място за всякакви Opel Ampera теми, коментари и мнения.

Блокировка на волана Опел ампера 2013г.

Преди 1 година 3 месеца #6556 от ankinela
Здравейте колеги от няколко месеца съм собственик на Опел ампера 2013г. изминах около 5000км.без проблеми до вчера.Изписа проверете блокировката на волана, забелязаха че като загася волана не се заключва а преди го правеше.Та въпроса ми е някой имал ли е този проблем? На диагностиката не показва грешки.

Вход или Регистрация, за да се включиш в темата.

Преди 1 година 3 месеца #6558 от Stefo
Привет,

Има разни клипчета в тубата, но не мога да разбера дали те са свързани с същия случай, за който пишеш ти понеже там са описани като Steering Column Lock Error.В някои клипове съветват за ъпдейт на Body Control Module и Steering Wheel Lock module. Потърси в YouTube - Opel Ampera Service Steering Column Lock Error и виж дали ще излезе нещо свързано с твоя проблем.
 

Do good, and do not talk about it!

Вход или Регистрация, за да се включиш в темата.

Преди 1 година 3 месеца #6559 от ankinela
Благодаря ти прегледах ги и ще видя бушоните ,но забелязах и други аномалии.Кодато отварям с едното дистанционно модата мигачите и колата се отваря,с другото фаровете светват ,с първото менюто е на немски а с второто на английски нещо не разбирам

Вход или Регистрация, за да се включиш в темата.

Преди 1 година 3 месеца #6560 от ankinela
И да запитам този форум единствен ли е много е слаб аз съм бил в рено,Пежо тойота там всички си помагат а тук.....

Вход или Регистрация, за да се включиш в темата.

Преди 1 година 3 месеца #6561 от sweeper
Относно проблемите със заключването на волана, подробно са разисквани в темата по-долу: www.ecars.bg/forum/Opel-Ampera/132-moyata-ampera
Колкото до всякаквите отклонения с дистанционните, първо си проверете батериите им.

Вход или Регистрация, за да се включиш в темата.

Преди 1 година 3 месеца - Преди 1 година 3 месеца #6562 от Stefo
Toзи форум вече не е активен като преди, защото хората цъкат фейсбук пък и електрическите коли се броят на пръсти все още, така да се каже, и няма сериозна маса за да има сериозна активност.

Тук има много стари теми с много полезна информация и хората също си помагат тук просто са по-малко :)

Do good, and do not talk about it!

Вход или Регистрация, за да се включиш в темата.

Преди 1 година 3 месеца #6563 от ankinela
Благодаря има много полезна информация тук и дано форума продължи

Вход или Регистрация, за да се включиш в темата.