Sidebar

20
Съб, Апр
× Място за всякакви Tesla Model S теми, коментари и мнения.

Още един Tesla Model S в София

Преди 10 години 2 месеца #621 от mumojem
Още един Tesla Model S в София е пусната от mumojem
Люси Първанов метнал на фейс страницата още на 16-ти тия снимки, ама те в това Timeline нали и съм ги пропуснал.

Та втори Model S в София (или поне така ги броим засега - един сребрист и този винения). Ако някой знае за още да свирка.



Чисто и просто – КарамЕЛ :)
Прикачени файлове:

Вход или Регистрация, за да се включиш в темата.

Преди 10 години 2 месеца #622 от firesword
Отговор от firesword по тема Още един Tesla Model S в София
Ха! И аз го видях този, профуча покрай мене преди 1 седмица. Спря на светофара, и аз докато изтичам да видя дали е Тесла, и то светна зелено :-D Не бях сигурен, но сега знам - точно тази кола беше!

Ако те хване тока, хвани го и ти :)

Вход или Регистрация, за да се включиш в темата.

Преди 10 години 2 месеца #623 от mumojem
Отговор от mumojem по тема Още един Tesla Model S в София

firesword писа: Спря на светофара, и аз докато изтичам да видя дали е Тесла, и то светна зелено :-D


:lol: :lol: :lol: утепа ме от смех - ако беше написал "отърча" съвсем щях да се нахиля. Кеф кеф, а дано повече да се виждат, а и по некой ред да драсват, да споделят!

Чисто и просто – КарамЕЛ :)

Вход или Регистрация, за да се включиш в темата.

Преди 10 години 2 месеца #644 от ivanjordanov78
Отговор от ivanjordanov78 по тема Още един Tesla Model S в София
Значи да разбирам, че Тесла има засега само в София собственици?

Вход или Регистрация, за да се включиш в темата.

Преди 10 години 2 месеца #658 от mumojem
Отговор от mumojem по тема Още един Tesla Model S в София

ivanjordanov78 писа: Значи да разбирам, че Тесла има засега само в София собственици?


Знаем за двете в София, но не е невъзможно и някъде по страната да има (надявам се да се пръкват снимчици тук или на фейса, ако се появят такива :lol: )

Чисто и просто – КарамЕЛ :)
Харесано от: ivanjordanov78

Вход или Регистрация, за да се включиш в темата.

Преди 10 години 2 месеца #662 от ivanjordanov78
Отговор от ivanjordanov78 по тема Още един Tesla Model S в София
Като че ли е доста трудно да се поддържа един такъв автомобил извън София.

Вход или Регистрация, за да се включиш в темата.

Преди 10 години 2 месеца #666 от k.i.
Отговор от k.i. по тема Още един Tesla Model S в София

ivanjordanov78 писа: Като че ли е доста трудно да се поддържа един такъв автомобил извън София.

е в София кое да му е по-лесното за поддръжка?
Където и да отидеш ще те гледат като индианец пишеща машина :lol:

Вход или Регистрация, за да се включиш в темата.

Преди 10 години 2 месеца - Преди 10 години 2 месеца #668 от mumojem
Отговор от mumojem по тема Още един Tesla Model S в София
Ми де да знам дали има толкова значение, така и така няма Tesla център в България още. Всичко софтуерно ти го оправят по интернет, пък вече окачване, гуми евентуално остават, ама тя нова кола. По ел. системата засега не мисля, че има грижи - аз 100% взимам при наличие на пара и без да има сервиз, пък вече всеки си преценява за себе си :) То в доста страни няма сервизни центрове, а има Model S та не малко хора са си взели Model S без официален сервиз.

Чисто и просто – КарамЕЛ :)

Вход или Регистрация, за да се включиш в темата.

Преди 10 години 1 месец - Преди 10 години 1 месец #899 от nio
Отговор от nio по тема Още един Tesla Model S в София
Без да има сервиз в България вече има 3 Тесла Модел S, чака се и четвърти до дни. Колко ли ще са ако имаме представителство и сервиз? Все пак у нас се карат доста скъпи и луксозни автомобили. Между другото имам служебни контакти с руснаци, и преди дни едни от тях ми се обади да ме пита дали в БГ има възможност да се регистрира Тесла. Че при тях имало много високо мито при внос. Искал да си купи, да я регистрира на БГ номера и да си я вземе там. Може би ако тук имаме представителство някои руснаци ще си ги купят от тук... Или нещо май се размечтах отново....

Вход или Регистрация, за да се включиш в темата.