Sidebar

19
Пет, Апр
× За 'по-обемните' електрически превозни средства, с които (се) возим (по) повече наведнъж.

Hudai Ionic Electric

Преди 6 години 10 месеца - Преди 6 години 10 месеца #3238 от rrumpe
Hudai Ionic Electric е пусната от rrumpe
Днес видях в Младост 1 един Hudai Ionic Electric и реших, че вече ги продават в БГ. В сайта обаче има само хибридния модел. Някой да им повече информация?

Вход или Регистрация, за да се включиш в темата.

Преди 6 години 10 месеца #3239 от mumojem
Отговор от mumojem по тема Hudai Ionic Electric

rrumpe писа: Днес видях в Младост 1 един Hudai Ionic Electric и реших, че вече ги продават в БГ. В сайта обаче има само хибридния модел. Някой да им повече информация?


Мда, тук е електрическия, имаме връзка там с хората и ще пуснем повече инфо като се уточни.

Чисто и просто – КарамЕЛ :)

Вход или Регистрация, за да се включиш в темата.

Преди 6 години 9 месеца - Преди 6 години 9 месеца #3261 от ivand911
Отговор от ivand911 по тема Hudai Ionic Electric
Карах Хибрида на изложение в Русе, но ми се стори малко тромав. Той и двигателя му е слаб. За да караш чисто електрически трябва само да галиш педала. Ако натиснеш повечко или минеш някаква скорост(не я помня) и се пали двигателя. То не че има голяма батерия, за да може дълго да караш на батерия.

Вход или Регистрация, за да се включиш в темата.

Преди 6 години 8 месеца #3324 от actionmonster
Отговор от actionmonster по тема Hudai Ionic Electric
www.24chasa.bg/avto/article/6366907

Днес го видях и на паркинга на Хюндай на околовръстното.

Вход или Регистрация, за да се включиш в темата.

Преди 6 години 6 месеца #3537 от IvoAtanasov
Отговор от IvoAtanasov по тема Hudai Ionic Electric
Малко информация от "кухнята"
От Хюндай ми потвърдиха, че най-късно в края на следващата година ще може да се предложи по голяма батерия за Ioniq-a и новия модел на Hyundai Kona ще го има и във вариант изцяло електрически.

Най-много ме е страх от неизползван потенциал!
Харесано от: actionmonster

Вход или Регистрация, за да се включиш в темата.

Преди 6 години 6 месеца #3539 от mury
Отговор от mury по тема Hudai Ionic Electric
Разгледах и трите Хюндая на изложението,харесаха ми,но виж това Кона-та нямаше кой да ти го каже на щанда им.Като цяло хората по щандовете въобще не трябва да са там,но това е друга тема.

Вход или Регистрация, за да се включиш в темата.

Преди 6 години 6 месеца #3541 от IvoAtanasov
Отговор от IvoAtanasov по тема Hudai Ionic Electric
Ако може да отворите и една папка за Hyundai Ioniq, защото има какво да се коментира и споделя за модела.Благодаря

Най-много ме е страх от неизползван потенциал!

Вход или Регистрация, за да се включиш в темата.

Преди 6 години 6 месеца #3542 от mumojem
Отговор от mumojem по тема Hudai Ionic Electric

IvoAtanasov писа: Ако може да отворите и една папка за Hyundai Ioniq, защото има какво да се коментира и споделя за модела.Благодаря


Готово, направена му е категория :) www.ecars.bg/forum/hyundai-ioniq
И благодарско за подсещането.

Чисто и просто – КарамЕЛ :)
Харесано от: IvoAtanasov

Вход или Регистрация, за да се включиш в темата.

Преди 6 години 5 месеца - Преди 6 години 5 месеца #3579 от IvoAtanasov
Отговор от IvoAtanasov по тема Hudai Ionic Electric
Относно Hyundai Kona информацията се потвърди. Догодина ще пуснат още 2 дизелови двигатела и изцяло електрическа Kona с пробег от 390км.

Най-много ме е страх от неизползван потенциал!

Вход или Регистрация, за да се включиш в темата.

Преди 6 години 5 месеца #3581 от mumojem
Отговор от mumojem по тема Hudai Ionic Electric
Това е интересно, а откъде идва потвърждението и за реални или NEDC говорим в случая?

Чисто и просто – КарамЕЛ :)

Вход или Регистрация, за да се включиш в темата.

Преди 6 години 5 месеца #3582 от IvoAtanasov
Отговор от IvoAtanasov по тема Hudai Ionic Electric
Аз на лабораторни тестове много не се доверявам.Но след като Хюндай дават на Ioniq 280км пробег, а виждаме че може да изкара над 350км . Пишат че Коната ще има пробег от 390км и пак докато не ае тества на пътя няма как да проверим. Лично за мен Коната повече ми хареса от Ioniq остана да го пуснат електрически

Най-много ме е страх от неизползван потенциал!

Вход или Регистрация, за да се включиш в темата.

Преди 6 години 5 месеца #3583 от mumojem
Отговор от mumojem по тема Hudai Ionic Electric

IvoAtanasov писа: Аз на лабораторни тестове много не се доверявам.Но след като Хюндай дават на Ioniq 280км пробег, а виждаме че може да изкара над 350км . Пишат че Коната ще има пробег от 390км и пак докато не ае тества на пътя няма как да проверим. Лично за мен Коната повече ми хареса от Ioniq остана да го пуснат електрически


Голям пробег определено е постижим, но имам предвид ако да речем 100 човека карат колата както си карат (нормално имам предвид, не душмански тъпотии), колко средно ще покаже, откъдето да се види колко е реалният пробег.

Чисто и просто – КарамЕЛ :)
Харесано от: IvoAtanasov

Вход или Регистрация, за да се включиш в темата.