Sidebar

19
Пет, Апр
× Мда, не всичко е електромобили. Ако не намираш подходяща категория за темата, която искаш да пуснеш, току що я намери :)

анкетка?

Преди 8 години 6 месеца #2019 от zlatanski2014
анкетка? е пусната от zlatanski2014
Дни след изстъпленията с "чистия дизел", дали не е време за една импровизирана анкета?
Мислите ли че идва края на дизеловите коли?
Бихте ли продължили да карате дизелов автомобил?

Вход или Регистрация, за да се включиш в темата.

Преди 8 години 6 месеца #2020 от rrumpe
Отговор от rrumpe по тема анкетка?
Не мисля, че идва скоро края на дизелите, поне не следващите 5-6 години. След 10-тина години, по-може.
Иначе бих карал дизел, но само на използвано олио:)

Вход или Регистрация, за да се включиш в темата.

Преди 8 години 6 месеца #2022 от firesword
Отговор от firesword по тема анкетка?
Досега не съм карал дизел, и мисля и да не ми се налага. Със сигурност няма да си купя дизелова кола :)
А дали идва края - и аз съм скептичен! Въпреки бързите темпове и ускоряващото се навлизане на електромобилите,
няма да е лесно да се смени една над 100 годишна технология. Въпреки това съм оптимист и мисля, че ще стане много по-бързо
от очакванията на повечето хора :)

Ако те хване тока, хвани го и ти :)

Вход или Регистрация, за да се включиш в темата.

Преди 8 години 6 месеца #2025 от geordgeo
Отговор от geordgeo по тема анкетка?
Имам бензинов автомобил, който използвам само при КРАЙНА нужда и то ако сме цялото семейство. Из града се возя всесезонно с електровелосипеда си, мое дело, а по отношение на дизелите аз също съм скептичен, поне за следващите 10-15 години не виждам как ще отпаднат от трафика, много пари са вложени в разработката им, за да ги задраскат с лека ръка. Надявам се облекчен достъп до електровозила да получи по-голямата част от населението на Европа било чрез определени стимули или пък заради промянва в мисленето на хората (надявам се да е второто)...

Вход или Регистрация, за да се включиш в темата.

Преди 8 години 5 месеца #2043 от mumojem
Отговор от mumojem по тема анкетка?
Така е, има инерция и колкото и да ми се иска наистина поне 10-15 години...

А го ям с лъжици всеки ден пустия дизел докато карам туизито. Мега иронията е, че разходът му е 7-10 лв за ток на месец и 20-40 лв за защитни маски :(

Чисто и просто – КарамЕЛ :)

Вход или Регистрация, за да се включиш в темата.