Sidebar

18
Чет, Апр
× Мда, не всичко е електромобили. Ако не намираш подходяща категория за темата, която искаш да пуснеш, току що я намери :)

BOLLORE и внос на електричка от Франция

Преди 5 години 3 месеца - Преди 5 години 3 месеца #5100 от Касъклиев
BOLLORE и внос на електричка от Франция е пусната от Касъклиев
Здравейте,

Преди 2 дена попаднах на сайт за продажба на коли във Франция ( www.lacentrale.fr ). Видях че се продават някаква марка BOLLORE , като има екземпляри на доста добри цени и на малко километри. Пратих емайли на почти всички продавачи, но така и никой не ми е отговорил все още.

Дали някой е по-запознат с тези електрички? До колкото аз разбрах са били отдавани под наем , но нещо май фирмата отива към фалит и затова ги разпродава ( да си призная с френският съм много зле, а гугъл понякога много подвежда ). Не можах да намеря информация имат ли фаст чардж. Някъде из нета намерих че минавали до 250км с един заряд и батерията била 30кВч, но не знам дали това е достоверна информация.
В тази връзка , ако няма бързо зареждане не знам как бих могъл да докарам до Бг такава кола, а и изобщо не съм запознат какви документи се изискват за експорт от Франция и регистрация в Бг.

Ще съм много благодарен , ако някой има повече информация и я сподели :)

Вход или Регистрация, за да се включиш в темата.

Преди 5 години 3 месеца #5101 от murry
Според Wikipedia батерията се лийзва допълнително за 80 евро на месец - en.wikipedia.org/wiki/Bolloré_Bluecar
Харесано от: Касъклиев

Вход или Регистрация, за да се включиш в темата.

Преди 5 години 3 месеца #5108 от Касъклиев
Отговор от Касъклиев по тема BOLLORE и внос на електричка от Франция
Благодаря за статията - интересно как съм търсил , но не я бях видял. Само че пак не намерих отговор за бързо зареждане, явно го пазят в тайна :)

Вход или Регистрация, за да се включиш в темата.

Преди 5 години 3 месеца #5109 от mumojem
Отговор от mumojem по тема BOLLORE и внос на електричка от Франция
Autolib услугата за споделяне на електромобили Bollore Bluecar в Париж е фитка от 2017-та за съжаление.

Чисто и просто – КарамЕЛ :)

Вход или Регистрация, за да се включиш в темата.

Преди 5 години 2 месеца #5145 от murry
Тези дни ми попадна, че същите коли се ползват и в Лос Анжелис от райд-шеринг услуга, наречена BlueLA - www.bluela.com

Направили са партнършип с французите. По груби сметки гледайки картата с къде какво има в момента имат около 60 коли.

Вход или Регистрация, за да се включиш в темата.