Sidebar

23
Вт, Апр
× В 'разгърнат вид', всичките електрически джаджи за зареждане би трябвало да наричаме зарядна инфраструктура.

Удължители

Преди 3 години 11 месеца #6064 от k_v_v
Удължители е пусната от k_v_v
Здравейте, не съм много навътре с тоците, затова да питам тук. Какъв най-дълъг удължител мога да ползвам за зареждане шуко- type 2 , без да създаде някакъв проблем, основно за "екстремни ситуации" където няма как да се доближа повече с колата, ето примерни, www.emag.bg/udylzhiteli/c за какво трявба да гледам и да внимавам?

Вход или Регистрация, за да се включиш в темата.

Преди 3 години 11 месеца #6065 от PETROV
Отговор от PETROV по тема Удължители
Повечето от тези удължители стават. Тези с макарите са неудобни за носене. Аз ползвам трижилен кабел 3х1,5мм2, 25 метра, от тези дето са за косене на трева. Гъвкав е, не е тежък и заема малко място.

Вход или Регистрация, за да се включиш в темата.

Преди 3 години 11 месеца #6066 от k_v_v
Отговор от k_v_v по тема Удължители

PETROV писа: Повечето от тези удължители стават. Тези с макарите са неудобни за носене. Аз ползвам трижилен кабел 3х1,5мм2, 25 метра, от тези дето са за косене на трева. Гъвкав е, нKе е тежък и заема малко място.

Какво значи "повечето стават"? Кои и защо не стават? Неудобни са или нещо друго?

Вход или Регистрация, за да се включиш в темата.

Преди 3 години 11 месеца #6068 от murry
Отговор от murry по тема Удължители
bauhaus.bg/udalzhitel-h05rr-f-cherven-ip44-3x15-mm-10-m/p/24748

Аз си взех подобен (не помня дали не беше и същия) от Bauhaus, който е rate-нат за 16 ампера. Компактен е и заема много малко място под кората на Кона-та.

Тия с макарите според мен са много обемни. Като цяло съветвам да скокнеш до Баухаус (фен съм на магазина, от всичко имат разнообразие) и да избереш това, което ти се срува окей и става за 16 ампера.
Харесано от: k_v_v

Вход или Регистрация, за да се включиш в темата.