Sidebar

29
Пет, Мар
× Това са електро колонки и зарядни станции, контролери и други подобни неща.

БГ зарядна станция ама не само за електромобили

Преди 9 години 1 месец #1705 от mumojem
Готина работа - освен електро колата да си заредиш и телефона или лаптопа... може и електро колелото :whistle:
Още малко и ще е готово за раздуване :cheer:

Чисто и просто – КарамЕЛ :)
Прикачени файлове:

Вход или Регистрация, за да се включиш в темата.

Преди 9 години 1 месец #1706 от firesword
Абе само с този панел, бая има да поседи за зареждане :) Сигурно ще монтират още, ако не са го направили вече :) След като имаме соларни системи, само ни трябват бързи батерии, да не зареждаш телефона 3 часа. На мен примерно ми подариха една малка Power банка, седи ти в джоба и междувременно зарежда телефона. Купих си и една друга - соларна - която се оказа голям китайски ментак. Може да си ми видял поста във фейсбук :)

Ако те хване тока, хвани го и ти :)

Вход или Регистрация, за да се включиш в темата.

Преди 9 години 1 месец #1707 от mumojem
Ммм. това панелче не ще да е за зареждането на електро колите, а по-скоро за телефон или лаптоп. А за бързи батерии си прав - друго ще си да е заредиш за 5-10 минутки било то и наполовина.

Чисто и просто – КарамЕЛ :)

Вход или Регистрация, за да се включиш в темата.

Преди 8 години 10 месеца #1835 от k_stavrev
Тази зарядна станция готова ли е вече и къде се намира? Предполагам е в София ?

Вход или Регистрация, за да се включиш в темата.

Преди 8 години 10 месеца #1836 от mumojem

k_stavrev писа: Тази зарядна станция готова ли е вече и къде се намира? Предполагам е в София ?


Опа, ето я - функционира от 4 март, 2015 г. в Бургас на общинския паркинг на ул. Гурко.

Чисто и просто – КарамЕЛ :)

Вход или Регистрация, за да се включиш в темата.

Преди 8 години 10 месеца #1839 от k_stavrev
А, в Бургас е била. Явно съм се объркал от колата със софйска регистрация на 1-вата снимка. Ами честито на Бургазлии, дано да продължат и да направят още много.

То и аз искам да си направя моя зарядна станция пред блока но се сблъсках с доста трудности. Затова пуснах нова тема тук за моята идея пък да видим дали и как ще се осъществи.

Вход или Регистрация, за да се включиш в темата.