Sidebar

28
Чет, Мар
× Ако всеки каже по нещичко за себе си, след като се регистрира, ще си имаме нещо като приветствена книга. Пишете в нея :)

Продавам нов електромобил джип

Преди 10 години 5 месеца #462 от k.i.
Отговор от k.i. по тема Продавам нов електромобил джип
аз докато чакам инфо за 4х4 ситемата :lol:

вижте кво намерих

suchen.mobile.de/auto-inserat/andere-and...T&categories=OffRoad

ако някой го вълнува допълнително темата може да ползва и ключова дума LUIS 4U :whistle:
за съжаление не успяха да направят нищо смислено, но си бяха интресни. незнам дали още продават.

Вход или Регистрация, за да се включиш в темата.

Преди 10 години 5 месеца #463 от mumojem
Отговор от mumojem по тема Продавам нов електромобил джип
Егати стисните – освен киловати/коне никво друго инфо не са дали :lol:

Чисто и просто – КарамЕЛ :)

Вход или Регистрация, за да се включиш в темата.

Преди 10 години 5 месеца - Преди 10 години 5 месеца #465 от plamengerchev
Отговор от plamengerchev по тема Продавам нов електромобил джип
Документа е 1/ЕДНА/ страница за разрешителното за ЕС - виждал съм поне 30-на такива, 20 от тях фалшиви при проверка.
Фирмата която е посочен по снимките е поредния търговец на коли...
Производителите в Китай с разрешително са само 3 - на единия колата е супер грозна, но тя първа взе разрешително за ЕС.
Занимавам с доста отдавна с това и съм се нагледал на мошенници от Китай - даже бях там и се опитваха да ме убеждават че завод за профили е завод за коли...
Познавам тази джипка, наистина я прави завод в Китай, познавам и менажера им за ЕС и още чакат разрешителното от Италия - вече имат офис там техен. Покупката на ел.кола от Китай не е като да си купуваш ГСМ през алиекспреса или друг сайт.
Да не забравяме че от 01.01.2014 има задължителен шум за ел.колите в ЕС а никои от китайците не го предлага :)
За мене масовата ел.кола ще стане реалност когато батериите/литиеви/ станат под 3000 долара за 15 кВ, сега са 8-10000.
Аз водя преговори 3 години с испанци за една хубава кола - www.topspeed.com/cars/car-news/izaro-motors-gt-e-ar95214.html но тяхната идея да увеличат капитала с акции им натресе само неприятности - купиха ги англичани, после американци, после испанци.... а времето тече. Иначе колата е хубава, даже има няколко мераклии за нея.
Примери за внесени ел.коли от Китай в БГ има поне дузина - стоят по митниците, уж имали документи за ЕС...
Трите разрешителни които важат и съм виждал са от 3 държави от западна Европа - с два от тях в МВР ми отказаха.

Вход или Регистрация, за да се включиш в темата.

Преди 10 години 5 месеца #466 от k.i.
Отговор от k.i. по тема Продавам нов електромобил джип
Не ми се вярва да е толкова сложно :whistle:
Виж какво казват хората как става - отиваш до Китай и почваш да внасяш електро 4х4 джипове :lol: :lol: :lol:

Вход или Регистрация, за да се включиш в темата.

Преди 10 години 5 месеца #467 от eleonorarizova
Отговор от eleonorarizova по тема Продавам нов електромобил джип
plamengerchev, първоначалната оферта, която дадох ли коментираш, или втората?
Защото за първата оферта съм съгласна - и ние установихме, че фирмата има проблеми. За втората обаче нещата стоят по друг начин.
А сертификат ЕЕС от една страница не съм виждала - този, с който ние разполагаме е 63 страници, както казах.

Иронията на k.i. ми е непонятна...Никак не е лесно да се внася от Китай. Като се почне от проверка на фирмата - съществува ли, обявена ли е в несъстоятелност, реален ли е адресът и, има ли производство и т.н., сключване на договор, проверка на стоката преди натоварване- какво са произвели, с нужното качество ли е, превозване, митнически процедури и прочие и прочие.

В този форум направих оферта - никой не е длъжен да я приема! Пожелавам здраве и успехи на всички ви.

Вход или Регистрация, за да се включиш в темата.

Преди 10 години 5 месеца - Преди 10 години 5 месеца #468 от k.i.
Отговор от k.i. по тема Продавам нов електромобил джип
иронията се дължи на факта, че всичките Ви постове, поне за мен,
са несериозни ... най-малкото ...

всичко, което досега видях са някакви снимки от алибаба
и постовете тук, нямате фирма, нямате координати, нямате сайт
информацията, която имате е меко казано оскъдна,
не си направихте труда да дадете нищо по реално от копи пейст от тук от там ...

ми извинявам, се но на мен това ми е несериозно ...

малко ми прилича работата на вица за Киркор
дето си купил мотор ...
ма не си бил купил ами го блъснал ...
и не било мотор ами кола ...

нещо за 4х4 системата имате ли като информация или и за нея не знаете нищо?

пп. Аз също Ви желая успех и всичко най-хубаво!
постовете ми не целят нито да ви обидят нито нищо лошо,
Ако съм Ви обидил се извинявам!

просто всеки път когато се попита за нещо отговорите са някак половинчати ...
Много бих се радвал да направите продажби, но начина, по който подхождате е странен за мен поне ...

Вход или Регистрация, за да се включиш в темата.

Преди 10 години 5 месеца #469 от plamengerchev
Отговор от plamengerchev по тема Продавам нов електромобил джип
наистина целия сертификат е много страници - сега гледах един - 110 страници
но е достатъчно да се покаже страницата/1 или 2/ на която има номер на разрешителното, дата до кога важи, за кой клас МПС е и фирмата производител дали съвпада с тази с която водите преговори....
а проверката на фирма е лесна, бърза и .... безплатна. явно не сте работили много с Китай, аз 11 години се занимавам с тях.
Идете с документа в КАТ - да не се окаже че не го признават, както на мен ми се случи.

Вход или Регистрация, за да се включиш в темата.

Преди 5 години 4 месеца #4807 от газаджията
Отговор от газаджията по тема Продавам нов електромобил джип
Търсих електрически джипове и май само на тази стара тема попаднах... Изглежда не се е случило нищо с идеята на госпожата, колкото до нея, след гугълване на имейла и се оказва че е адвокатка от 2005-а година в Бургас

Вход или Регистрация, за да се включиш в темата.